Будівництво парку "Срібний Кіл"

Почали будівництво парку "Срібний Кіл" між станціями метро "Осокорки" та "Позняки" .

У Дарницькому районі Києва стартували роботи з облаштування парку "Срібний Кіл".

Рекреаційна зона розташована між станціями метро "Осокорки" та "Позняки" і буде призначена для прогулянок, занять спортом та реабілітації воїнів-захисників.

У парку передбачається облаштувати локації для занять спортом, велосипедні доріжки, дитячі та оглядові майданчики, зони відпочинку. Крім того, зелену зону планують адаптувати для потреб фізичної та психологічної реабілітації військових. У Київраді раніше повідомляли, що перша черга передбачає облаштування двох вхідних груп до парку "Срібний Кіл", будівництво доріжки, якою можна бути прогулятися від однієї станції метро до іншої. Також передбачене озеленення території, встановлення лав і урн у зоні забудови першого етапу.